Kürtaj fiyatları

İstenmeyen gebelik başınıza geldi ise sonlandırmak için bakmanız gereken ilk hususlardan biri kürtaj fiyatları ve çocuk aldırmak için tercih edeceğiniz jinekolog olacaktır. Eğer bekarsanız gizlice kürtaj olup kimsenin bundan haberi olmasın, hatta mümkünse sgk kayıtlarınızda işlenmesin istersiniz, bu konuda özel jinekolog muayenehaneleri isteğinizle tam olarak örtüşecektir. Hamilelik haftanıza göre kürtaj ücretinizi hesaplatmak, en güvenli gebelik sonlandırma olan vakum kürtajın nasıl yapıldığını öğrenmek, kürtajın kaç dakika süreceğini, aynı gün iş hayatınıza dönüp dönemeyeceğinizi sormak, kürtaj sonrası kanama veya ağrı olup olmayacağını konuşmak için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi 'dan arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den güncel kürtaj fiyat listemizi isteyebilirsiniz, veya aşağıdaki linke tıklayarak gizli kürtaj hakkında merak ettiğiniz herşeyi bana yorum şeklinde sorabilirsiniz, takma isim kullanmanızda sakınca yoktur, tüm soru ve yorumlar direkt cep telefonu ekranıma düşüyor, dolayısı ile birkaç dakika içinde yanıt yazabiliyorum.

İstenmeyen gebeliğinizi kaç paraya sonlandıracağiniz, ne kadara kürtaj yaptıracağiniz, cebinizden bu işlem için toplam nekadar çıkacak konularına geri dönersek, sizin öncelikle kaç haftalık gebe olduğunuzu doğru olarak hesaplayabiliyor olmanız lazım, son gördüğünüz adetin ilk gününden itibaren sayarsanız ne kadarlık bir hamilelik olduğunu üç aşağı beş yukarı tahmin edersiniz, cinsel ilişkiye hangi tarihte girdiğinizin bu hesapta kıymeti yoktur, birçok hasta cinsel ilişkiden itibaren sayıyor ve ortalama 2 hafta eksik hesaplıyor, bunun önemi halen yürürlükte olan kürtaj yasalarına dayanıyor, zira 10 haftayı geçen gebelikleri sonlandırmak yasaktır. Çocuk aldırma ücretleri gebelik haftasına bakılarak hesaplanıyor, en azından jinekologların ben dahil çoğu o şekilde yapıyor, yani kaç haftalık gebe iseniz ona göre bir kürtaj fiyatı söz konusu olacaktır.

Vakumlu kürtaj uygulaması istenmeyen gebelikleri sonlandırma konusunda büyük kolaylık sağlıyor, kesici veya delici alet kullanmadan 10 dakikada yapılabilen müdahalede lokal anestezi uygulandığı için herhangi bir acı hissetmiyorsunuz, rahim içi kazıma yapılmadığı içinde ileride yeniden çocuk sahibi olmanızda hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Kürtajdan sonra kanama ve ağrı gibi şikayetler vakum tekniği ile çok daha az görülür hale geldi.

Kürtaj fiyatları kadınlar kulübü ve bizim yorumlar sayfamızda tartışılmaktadır, kürtaj fiyatı 2019 senesinde nerdeyse artmamıştır, kurtaj fiyatlari ozel hastanelerde bir tık daha pahalı olabiliyor, kürtaj fiyatları ekşi sözlük gibi boardlarda esprili bir dille ele alınır, devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri bilinmez, istanbul kürtaj fiyat listesi için WhatsApp tan ulaşabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

16 yaşında kürtaj yapılır mı ?

18 yaş altı kürtaj nasıl yapılır ?

Eş izni olmadan kürtaj