Devlet hastanesinde kürtaj gizliliği

Ülkemizde bir jinekolojik gelenek olarak nerdeyse bir asırdır kürtaj özel olarak yapılan bir müdahaledir, dolayısı ile devlet hastanelerinde çalışan kadın doğum uzmanlarının çoğu kürtaj yapmak istemez, ayrıca tüm devlet hastaneleri, özel hastaneler ve tıp merkezleri sgk anlaşmalı olduğu için yapılan tüm işlemleri kişinin sgk siciline işleme zorunluluğu vardır, zaten bunun tersi durumlar cezalandırılır, bu durumda devlet hastanesinde kürtaj gizliliği konusunda kafanızda net fikirler oluşmuştur sanıyoruz, zaten bekar bayanların hamilelik sonlandırmak için özel jinekolog muayenehanelerini tercih etmeleri bu yüzdendir. Daha fazla bilgi için bizi telefonla arayabilir veya WhatsApp den iletişim kurabilirsiniz.

İstanbul'da kürtaj maliyeti nedir diye merak ediyorsanız WhatsApp tan fiyat listemizi isteyiniz, 18 yaş altı kürtaj yapan yerlerden biriyiz bu konuda gerekli şartları isteyiniz, İstanbul'da özel hastanede kürtaj fiyatları muayenehanelerin yaklaşık iki katıdır, özel hastaneler kürtaj yapıyor mu diyenlere bazıları için evet diyebiliriz, 17 yaşında kürtaj anne veya baba izni ile mümkündür, bekarlar kürtaj yaptırabilir mi sorusuna yanıtımız evettir, yasal olmayan kürtaj yerlerine genelde merdiven altı kürtaj tabiri kullanılmaktadır, sağlık bakanlığı ruhsatını mutlaka inceleyin, 18 yaş altı kürtaj nasıl yapılır diye önceki makalelerime bakabilirsiniz.

Kürtaj ücretleri

İstanbul 'da hamilelik sonlandırmak için kaç paralık bir bütçe ayırmanız gerektiğini öğrenmek için kürtaj ücretleri başlıklı yazımı okuyunuz, veya WhatsApp  den fiyat listemizi isteyiniz.

Kızlık zarı dikimi ücreti

Bekaret tamiri için cebinizden ne kadarlık bir miktar çıkacağını geçici, kalıcı ve vajina daraltmalı ameliyat çeşidine göre öğrenmek için kızlık zarı dikimi ücreti bölümünü okuyunuz, yada WhatsApp  den ücretlendirme listemizi isteyiniz.

Vajina daraltma ameliyatı ücretleri

Genişlemiş üreme kanalını vajinoplasti operasyonu ile hiç cinsel ilişkiye girilmemiş ölçülere indirmek mümkündür, kaça malolacağı bilgisi için vajina daraltma ameliyatı ücretleri konulu yazımı okuyun.

Labioplasti operasyonu fiyatları

Cinsel organ dudaklarınızın görünümünden memnun değilseniz, sarkmalar varsa dudak küçültme ve şekil verme ameliyatı ile istediğiniz forma ulaştırabiliriz, maliyetlerin ne kadar olacağını öğrenmek için WhatsApp den mesaj atın veya labioplasti operasyonu fiyatları konulu yazımı okuyun.

Kürtaj için ne gerekli

Çocuk aldırmak için özel belgeler gerekmiyor, 18 yaşını doldurmuş olmak ve birkaç şart daha var, detaylar için kürtaj için ne gerekli başlıklı yazımı okuyunuz.

18 yaş altı kürtaj nasıl yapılır ?

18 yaşından küçükseniz ama 16 yaşını doldurdu iseniz anne veya babanızın yazılı onayı ile kürtaj olabilirsiniz ama birkaç şart daha var onlar içinde 18 yaş altı kürtaj nasıl yapılır konulu yazımı okuyun.

Tecavüz sonrası kürtaj

Cinsel saldırı yani tecavüz gebelikle sonuçlanabiliyor, bu durumda kürtaj yapılıp yapılamayacağı konusu için tecavüz sonrası kürtaj başlıklı yazımıda okuyun.

Beyoğlu kürtaj

İstanbul Beyoğlu ilçesinde kürtaj yapılan özel jinekolog muayenehaneleri, devlet hastaneleri, tıp merkezlerinin hangileri olduğu ve Beyoğlu kürtaj fiyatlarını öğrenmek için Beyoğlu kürtaj başlıklı yazımızı okuyunuz.

Devlet hastanesinde kürtaj gizliliği konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Bu blogdaki popüler yayınlar

16 yaşında kürtaj yapılır mı ?

18 yaş altı kürtaj nasıl yapılır ?

Eş izni olmadan kürtaj