Gizli kürtaj yapan doktorlar

İstanbul'da gizlice kürtaj yapan jinekologları açıklamadan önce bu konuda işinize yarayabilecek güncel kürtaj fiyatlarını ve ayrıca bakireliği geri kazanmak için kızlık zarı diktirme ücretlerini , buna ilaveten vajinal genişleme gibi bir sorununuz varsa vajina daraltma ameliyatı fiyatlarını , son olarakta cinsel dudaklarınızda sarkma sorunu varsa labioplasti ameliyatı ücretlerini hatırlatmak isterim , Ankara'da ve İzmir'de gizli kürtaj yapan doktorlar kimlerdir , kürtajjın gizliliği ne derecedir , evlilik dışı gebeliklerde kürtaj yapılabilir mi , bekar bayanlarda yapılan kürtajdan ailelerinin haberi olur mu , 2019 kürtaj fiyatları ne kadardan başlar , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj yasasına göre en geç ne zaman çocuk aldırabilirim , kürtaj sonrası cinsel ilişki için kaç gün beklemeliyim , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır ? gibi birçok soru gelebiliyor. Kürtajın gizli kalması , ve kürtaj kuralları hakkında geniş bilgiler veriyoruz , ayrıca kızlık zarı dikimi konularınıda özet şeklinde geçiyoruz. Okumaya devam ediniz.

İstanbul'da gizli kürtaj yapan doktorlar

Hasta haklarına göre gizlilik zaten en doğal hakkınızdır ve herhangi bir kişi sizin hakkınızda bizi arayarak bilgi alma ihtimali olamaz , reşit olan yani 18 yaşını doldurmuş her bayan kendi kararı ile kimseden izin almadan kürtaj olabilir , kürtaj yasasına göre resmi nikahlı evli bayanlar çocuk aldırabilmek için eş iznine ihtiyaç duyarlar , ama bekar bayanlarda , imam nikahlılarda , nışanlı ve sözlülerde birisinden izin alma durumu yoktur. Yapılna kürtaj işlemi kesinlikle bayanın annesine veya babasına haber verilmez.

Kürtaj fiyatları

İstanbul'da çocuk aldırma işlemleri diğer illere oranla çok daha fazla yapılır , bunun sebebide sadece il içinden değil anadoludan ve trakyadanda birçok hastanın kürtaj yaptırmak için İstanbul'a geliyor olmasıdır , dolayısı ile kürtaj fiyatları açısından İstanbul diğer illercede örnek teşkil eder. Örnekleme yapmak gerekirse İstanbul'da kürtaj ücretleri 2015 yılı Nisan ortalarına doğru ortalama olarak ...tl civarından başlar ama gizli kürtaj yapan kadın doğum uzmanları genellikle çocuk aldırma ücretlerini belrlerken gebelik haftasını dikkate alırlar. Gebelik haftasıda son adet tarihinin ilk gününden itibaren hesaplanır , yani bu durum adet gecikmesi olduğunda en az 4 haftalık gebe olduğunuzu gösterir ve en ucuz kürtaj 4 haftalık hamilelikte yapılır , 5 haftalık , 6 haftalık kürtaj ve 10 haftalık dahil olmak üzere bebek aldırma maliyeti azar azar artacaktır. İstanbulda kürtaj fiyatları hakkında güncel bilgiler için www.kurtajfiyatim.com/2015/03/kurtaj-fiyatlar.html sayfamızıda inceleyin.

Kürtaj nasıl yapılır ?

İstanbul'da kürtajın nasıl yapıldığı sıklıkla merak konuus olur , eski dönemlerde klasik kazıma şeklinde kürtaj yapılırken konuyu fazal merak eden olmazdı , zira kürtajdan korkarlardı , ama vakum kürtaj ile 10 dakikada yapılan ve ağrı hissedilmeyen modern metod yürürlüğe girdikten sonra soran sayısı arttı. Vakum kürtaj metodu nasıl oluyor anlatalım ozaman , obstetrik utrasonografi sonrası hastanın rahim girişi portio uteri civarı lokal anestezik verilerek uyuşturulur. Hegar bujisi ile collum uteri dilatasyonu ve karmen kanülünün colluma yerleştirilmesinden sonra vakum cihazı kanülün dış ucuna bağlanır, negatif basınç yani vakum yapılınca gebelik eksesi sıvılaşmış halde dışarı alınır ve kürtaj tamamlanır . Kürtaj sonrası mutlaka her hastaya ultrason yaaprız ve rahim içinde parça kalmadığından emin oluruz.

Kürtaj sonrası

Bebek aldırdıktan sonra yani kürtaj sonrası hamile kalabilirmiyim , yeniden çocuk sahibi olabilirmiyim , diyenler oluyor , ama merak etmeyin yeni sistem vakum kürtaj uygulaması üreme kabiliyetinizi , doğurganlığınızı etkilemez. Kürtajdan sonra cinsel ilişki , denize girmek , havuza girmek , küveti dodurmak ve içine oturmak gibi ıslak faaliyetleri 10 gün kadar ertelemelisiniz. Vakumlu kürtaj sonrası kanama ve ağrı pek rastlanmaz, yada adet kanaması gibi 2 gün az miktarda olur. Kürtajdan sonra ailk adetinizi 40 gün kadar sonra görmeye başlarsınız merak buyurmayın.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret onarımı yada tıbbi adı ile himenoplasti ameliyatları günümüzde çok sık taleb edilen jinekolojik müdahalelerden olmuştur, ayrıca sadece bizim ülkeye özel, yada İslam ülkelerine özel zannetmeyin , uygarlığın beşiği ABD ve İngiltere başta olmak üzere birçok batı ülkesindede yoğunluk artılı var. Peki kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır , kaça yapılır ; sizin isteyeceğiniz müdahale tipine göre bekaret diktirme ücretleride değişecektir , İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktorlar genelde vajina daraltma ve flep yöntemi kombine girişimini, çift kat flep yöntemi fiyatını ve labioplastili kızlık zarı dikimi gibi tek senasta birkaç operasyonun yapıldığı kombine uygulamaları diğer operasyonlara göre az daha yüksek fiyata dikerler. Ama en çok talep edilen ve polüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları daha makuldür. En ucuz himenoplasti ise geçici kızlık zarı dikimidir , zira en kolayıda odur. Kızlık zarı diktirme ücretleri hakkında en güncel bilgiler için;
www.kizlikzaridiktiren.com/2014/09/kzlk-zar-dikimi-fiyat.html sayfamızıda inceleyiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

18 yaş altı kürtaj nasıl yapılır ?

Eş izni olmadan kürtaj

16 yaşında kürtaj yapılır mı ?